Dogoterapia
Naszą nadrzędną misją jest wspieranie pacjentów w szpitalach, klinikach, ośrodkach wsparcia, domach opieki i wielu innych miejscach.
Więcej
Felinoterapia
Wpieramy pacjentów podczas zajęć felinoterapii z udziałem naszych niezastąpionych, mruczących współpracowników.
Więcej
Psie moce
Uwaga, wszystko co zobaczysz dotyczy wyjątkowych umiejętności naszych psów. Wyszkolenie psa, nauczenie wielu zadań jest kluczem do wartościowych i różnorodnych zajęć dogoterapii.
Więcej
Nasze Zespoły
Siłą naszej organizacji jest zgrany zespół! Na pokładzie mamy 35 psów, 2 koty i niezastąpionych ludzi. Wszystkie Zespoły (człowiek+pies) są profesjonalnie przygotowane do pracy! Poznaj nas!
Więcej
Previous slide
Next slide

Co robimy?

Poznaj nas lepiej!

Od początku istnienia organizacji, od 2008 roku stale odwiedzamy szpitale (i inne placówki) wspierając chorych.

Od 15 lat wspieramy Centrum Zdrowia Dziecka regularnie odwiedzając Oddział Onkologii, Oddział Rehabilitacji Neurologicznej, Klinikę Pediatrii

Od samego początku istnienia Kliniki Budzik, czyli od 2013 roku, regularnie wspieramy pacjentów po ciężkich urazach mózgu. Klinika Budzik powstała jako pierwszy w Polsce wzorcowy szpital dla dzieci po ciężkich urazach mózgu, cieszymy się, że jesteśmy tam od początku. 

Cieszymy się również z wieloletniej współpracy z Centrum Alzheimera gdzie regularnie prowadzimy zajęcia dogoterapii i felinoterapii dla osób starszych z różnymi schorzeniami. Z CA realizujemy od lat wiele projektów naukowych i rozwojowych, tym samym wzbogacając dogoterapię w Polsce.

Dzięki wieloletniej współpracy z Mazowieckim Szpitalem Psychiatrycznym stale wspieramy osoby w kryzysie psychicznym prowadząc regularną terapię.

Wspieramy leczenie dzieci i młodzieży na Oddziale Psychiatrycznym w Szpitalu Wolskim

Wspieramy również terapię młodych osób, które zmagają się z zaburzeniami odżywiania, stanami lękowymi czy depresją.