Previous slide
Next slide

Nasza siła to zgrany Zespół!

Ania i Delta

Ania prowadzi zajęcia w ŚDS. Delta to energia w czystej postaci, która najlepiej czuje się w ruchu. Ania z Deltą spotykają się gdzieś pośrodku, tworząc zgrany zespół, by obie były zadowolone a pacjenci uśmiechnięci od ucha do ucha. Delta jest mistrzynią sztuczek a Ania słucha innych jak nikt. Takie połączenie sił w Zespole otwiera najbardziej zamknięte dusze!

Marek i Tess

Marek razem z Tess niosą pomoc osobom z niepełnosprawnościami. Dzieląc się naturalną radością Retrievera przynoszą uśmiech i chwilę zapomnienia. Działalność Marka w SZL to też forma terapii dla niego samego (nie myśli wtedy o swojej chorobie), zawsze z Tess są gotowi do pracy terapeutycznej w placówkach.

Sylwia i Zuzia

Zuzia zabrała Sylwię w najpiękniejszą podróż, pełną nowych doświadczeń, emocji, kolorów, nowych perspektyw i niezapomnianych wspomnień. Wspólnie od kilku lat, w ramach wolontariatu w SZL, wspierają osoby z niepełnosprawnościami oraz osoby przewlekle chore pokazując, że niemożliwe nie istnieje a wszelkie bariery i ograniczenia są wytworem wyłącznie naszych ludzkich myśli.

Ewa i Scarlett

Agnieszka i Lucek

Ania i Florka

Ania jest nauczycielką. Na co dzień pracuje w szkole. W SZL jest instruktorką i współpracuje z Oddziałem Dziennym Psychiatrii Dziecięcej w Szpitalu Wolskim. Sama posiada dwa psy: Beagla i Owczarka Australijskiego.

Tomek i Furia

Furia to wbrew pozorom spokojna suczka, pojawiła się w życiu Tomka niespodziewanie. Tomek znalazł ją i przyjął pod swoją opiekę. To niesamowite, że na siebie trafili i dziś dalej razem w duecie mogą pomagać. Jako Zespół wspierają dzieciaki w różnych szpitalach, seniorów, młodzież i osoby dorosłe z zaburzeniami odżywiania i z innymi trudnościami.

Sabina i Holka

Terapeutka, trenerka, zoopsycholożka, instruktorka AAI. Od wielu lat szkoli psy w różnych obszarach. Prowadzi Zespoły przez cały proces certyfikacji i przygotowuje je do pracy w dogoterapii. Jest współautorką międzynarodowego testu predyspozycji PADA. Pracują Holką w szpitalach i innych placówkach. Koordynuje ogólnopolski program edukacyjny o bezpieczeństwie dzieci i psów: PSIA LEKCJA.

Karolina i Enzo

Terapeutka, behawiorystka, instruktorka AAI i ewaluatorka testów PADA. Z nami związana prawie od 10 lat. Zajęcia dogoterapii prowadzi z trzema psami Enzo, Zuko i Dukiem z dziećmi i dorosłymi w szpitalach i różnych placówkach terapeutycznych, opiekuńczych i edukacyjnych. Posiada również certyfikowanego w felinoterapii kota Draco.

Tajga, Michał i Dorota

Gumisie (Michał i Dorota) To Zespół trzech osobników, dla których nadrzędnym celem jest chęć pomagania. Gumiesie są behawiorystami, uwielbiają pracę z psami i robią to z pasją. Razem z Tajgą wspierają małych i dużych pacjentów warszawskich szpitali i placówek. Są wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc!

Magda i Morka

Prezeska organizacji, terapeutka, instruktorka AAI. Prowadzi zajęcia dogoterapii od ponad 15 lat. Przygotowuje Zespoły do pracy w dogoterapii. Szkoli ewaluatorów PADA, prowadzi testy i egzaminy zawodowe. Jest na kursie instruktorskim z metody Do as I Do u Claudii Fugazzy. Pracuje ze swoim psem Morką w szpitalach i innych placówkach opiekuńczych.

Iza i Luna

Luna razem z Izą wspierają chore dzieci w warszawskich szpitalach. Luna uwielbia wykonywać różne zadania wspólnie z ludźmi, lubi też bliski kontakt. Iza wspiera i prowadzi psa z niecodziennym oddaniem. Fantastycznie się uzupełniają, kiedy Luna na zajęcia wprowadza dużo spokoju, a Iza motywuje pacjentów do działania, dzieli się entuzjazmem i niecodzienną energią.

Viola i Fado

Fado całym sobą się uśmiecha. Jego wyjątkowa osobowość rozwesela już przy pierwszym spotkaniu. Viola i Fado wpierają z pacjentów różnych warszawskich szpitali. Viola i Fado to zgrany Zespół, dają z siebie wiele podczas zajęć i wnoszą dużo energii w życie i działania Stowarzyszenia!

Ania i Joga

Praca z psem jest dla Anny przyjemnością i pasją, a świadomość, że razem mogą nieść innym radość, jest ogromną motywacją. Wolontariat w Stowarzyszeniu daje im możliwość ciągłego rozwoju w różnych obszarach. Razem z Jogą regularnie wspierają osoby w kryzysie psychicznym.

Paula i Feta

Karolina i Zuko

Paula i Żaba

Żaba to bardzo doświadczona suczka, która uwielbia pracę dla człowieka. Razem z Paulą tworzą wyjątkowy Zespół! Mają za sobą wiele lat wspólnej pracy i wiele przygód. Obie się nie nudzą i lubią wyzwania. Paula jest behawiorystką, jej praca z psami to czysta pasja. Obie odwiedzają wiele miejsc i pomagają wielu, wielu osobom.

Agata i Tuli

Terapeutka, trenerka, instruktorka AAI. Prowadzi zajęcia AAI od 15 lat, obecnie pracuje z kotem Tuli wspierając w rozwoju osoby starsze w Centrum Alzheimera. Szkoli i przygotowuje Zespoły do pracy w dogoterapii. Całą swoją wiedzę, energię i doświadczenie wkłada w wielowymiarową prace z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i osobami starszymi, wspierając w terapii, edukacji i rozwoju.

Karolina i Duke

Alena i Blant

Blant to Flat Coated Retriever w czystej postaci, chłopak który uwielbia być przy człowieku. Razem z Aleną wspierają terapię i rehabilitację dzieciaków w śpiączce. Blant odwiedza dzieci w Centrum Zdrowia Dziecka, w Klinice Budzik i innych szpitalach Warszawskich. Zajęcia prowadzone z Aleną są pełne pasji i czystej miłości do człowieka. Dzięki trenerskim zdolnościom Aleny wszyscy na zajęciach płyną w właściwym kierunku!

Jagna i Pongo

Pongo to wyjątkowy kundelek. Można powiedzieć, że Pongo to mix różnych ras, talentów i zdolności. Pongo lubi się uczyć, nowe sztuczki poznaje w mig. Dużą przyjemność sprawia mu praca dla innych osób. Jagna i Pongo to zgrany Zespół, z chęcią odwiedzają seniorów, dzieciaki w szpitalach i młode osoby zmagające się z zaburzeniami odżywiania.

Agnieszka i Kaja

Agnieszka jest pedagożką, instruktorką rally-o, od lat hoduje psy rasy bokser. Jest również pasjonatką terapii i edukacji z udziałem psa, oraz samej pracy z psem. Razem z Kają uwielbiają nieść radość innym. regularnie wspierają seniorów oraz osby w kryzysie psychicznym. Pracując w Stowarzyszeniu Zwierzęta Ludziom czują się potrzebne.

Paula i Irys

Marta i Lama

Ewa i Bessie

Ania i Teferi

Lekarka, specjalistka w zakresie chorób dziecięcych, pracuje w Centrum Zdrowia Dziecka, Klinice Budzik (również ze swoim psem Teferim). Instruktorka AAI, prowadzi zajęcia dogoterapii od ponad 12 lat. Obecnie przygotowuje swojego psa do zawodów Obedience w kwalifikacjach międzynarodowych. Ma otwarty przewód instruktorski z metody Do as I Do u Claudii Fugazzy.

Kasia i Timur

Kasia i Shelby

Ania i Marco Polo

Matylda i Teddy

Uwielbia pracę blisko zwierząt. Stale uczy się i rozwija w tym kierunku. Jest behawiorystką – praca z psami to dla niej ogromna pasja. Wraz z Teddym tworzą zespół, który regularnie wspiera dzieci i dorosłych. Teddy jest uwielbiany na różnych oddziała szpitalnych.

Aneta i Ginny

Eliza i Migdał