You are here: HomeZespółPsyna emeryturze

JD

JD, zwany Kluskiem, to jeden z psów- założycieli Stowarzyszenia. Obecnie, wraz ze swoją przewodniczką Anią wspierają nas głownie dobrą energią.

Klusek jest psem o ogromnej wrażliwości i miłości do człowieka, na dzieci otwiera się całym sercem i merdaniem ogona. Jego cierpliwość i spokój potrafią zachęcić do współpracy niemal każdego małego podopiecznego, a wspaniały psi temperament sprawia, że spotkania z nim na długo pozostają w pamięci każdego, kto spotkał go choć raz.

Dziękujemy za to, że byliście z nami na początku i wspieracie nas aż do teraz!

Czort

 

Czort (Faithful Friend Smartness) jest pieskiem rasy bearded collie. To kudłate stworzenie kocha wszystkich. Uwielbia witać się z każdym napotkanym człowiekiem. Jego ulubioną zabawą jest pogoń za piłeczką. To radosne szalone zwierzątko lubi głośno szczekać podczas zabawy i być wszędzie tam gdzie są ludzie.

 

 

Read more

Smart

 

Smart (Cherish Haritage Of Smartness) jest psem rasy bearded collie. Smart oznacza mądry i rzeczywiście taki jest. W stowarzyszeniu działa od 2007 roku dając radość uczestnikom naszych zajęć. Dokładnie wie czego się od niego oczekuje i chętnie spełnia wszystkie prośby, szczególnie z zamian za smaczki. Ma wielkie serce, które potrafi okazać każdemu.

 

Read more

Gia

pedagożka, motywatorka, z zamiłowania pracuje z grupami przedszkolnymi i dorosłymi. od szczeniaka uczyła się i pracuje w dogoterapii. W wolnym czasie uprawia rekreacyjnie agility oraz pływanie. Jeden z najbardziej doświaczonych psów w Stowarzyszeniu, jest z nami niemal od samego początku. Nie ma dla niej człowieka, którego nie pokocha i nie obdarzy merdaniem ogona.