You are here: HomeZespółPsyPsy Wizytujące

Flo

Flo to urodzona w 2014 roku suka rasy owczarek australijski. W 2015  roku miała swój pierwszy poważny egzamin PT 1, który zdała celująco. Ze swoją przewodniczą, a zarazem właścicielką trenują na co dzień Obedience. Flo bardzo lubi biegać i bawić się. Jej ulubionymi zabawkami są frisbee i szarpaki.
Read more

Blant

Flat Coated Retriever, ur. 29.09.2015, hodowla Black Diver, imie rodowodowe WE ARE ALL JEDI Black Diver.

Blancik jest bardzo wesołym, łagodnym, przyjacielskim i delikatnym psem. Uwielbia aportować, pływać i zawsze jest chętny do zabawy. W domu Blancik jest także nazywany Radośniakiem, ponieważ nieustannie uśmiecha się i merda ogonem.

Jego przewodniczką jest Alena Beszter.

Read more

Viki

Viki to sunia rasy golden retriever. Hodowla Windchaser pana Michała Kowala z Wrocławia. Uwielbia się bawić piłeczkami, szeleszczącymi misiakami i puchatymi szarpakami. Jest bardzo przyjacielska, radosna, uwielbia towarzystwo ludzi. Zawsze można liczyć na to, że przywita nas radosnym machaniem ogonka i parą kapci w pyszczku. Jej ukochane miejsce to kanapa, którą dzieli z kotem Kubusiem. Uwielbia drapanie za uszkiem. Viki to zrównoważona i wesoła sunia. Najlepsza kumpelka na długie, radosne spacery.

Jej przewodniczką jest Marzena Kozdrowicz.

Read more