You are here: HomeZespółLudzieWolontariusze

Katarzyna Bronc

Absolwentka Pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim, a także instruktor hipoterapii PTHiP.

Zwierzęta, a w szczególności konie, były obecne w jej życiu od samego początku. W życiu zawodowym stara się łączyć to, co kocha najbardziej – zwierzęta i pracę z dziećmi. Oprócz zaszczepiania młodym ludziom miłości do zwierząt stara się ich również zarażać swoją drugą wielką pasją – tańcem. Uwielbia aktywnie spędzać czas ze swoim psem, z którym uczęszcza na szkolenia Stowarzyszenia, aby stać się jak najlepszym zespołem pracującym w dogoterapii.

Read more

Alena Beszter

Jest absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Metody Ilościowe i Systemy Informacyjne.

Od ponad 20 lat pracuje zawodowo. Jest menedżerem projektów, trenerem i certyfikowanym coachem ICC. Zajmuje się rozwojem zawodowym pracowników, menedżerów i zespołów.

„Praca z ludźmi pozwala mi rozwijać się i daje ogromną satysfakcję, natomiast kontakt i praca ze zwierzętami daje szczęście. Zawsze miałam cudowne zwierzaki przy sobie. Szczególnie w trudnym momentach kontakt ze zwierzętami pozwalał mi trzymać się życia. 
Obecnie przebywam na zwolnieniu lekarskim."

Read more

Paulina Kamińska

Paulina Kamińska od kilkunastu lat jest związana z edukacją dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym i chciałaby połączyć swoją pracę z terapią dzieci z udziałem psa.

"To marzenie zakiełkowało wraz z pojawieniem się w domu Czaczy i poznaniem wielu możliwości wzmocnienia relacji człowiek - pies, a co ważniejsze możliwości wsparcia dzieci w rozwiązywaniu ich problemów i przełamywaniu wszelkich barier. Powoli się to realizuje. Nasza drużyna intensywnie nad tym pracuje wierząc, że przyjdzie taki dzień, kiedy obie z Czaczą będziemy na to gotowe."

Read more

Dorota Gajewska

Ukończyła Zarządzanie i Marketing na Wydziale Zarządzania UW. Wspiera Stowarzyszenie w zakresie działań administracyjnych, projektowych i promocyjnych.

„W domu rodzinnym pies towarzyszył mi od najwcześniejszych lat dzieciństwa i nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej :) Obecnie mamy wspaniałego owczarka niemieckiego Frajdę. Czynny udział w życiu Stowarzyszenia i możliwość udziału w prowadzonych zajęciach oraz kursach pozwala mi lepiej poznać i zrozumieć naszych czworonożnych przyjaciół. Wszystko to daje mi również możliwość obserwacji jak cudowny wpływ na ludzi ma obecność psów w naszym życiu.”

Read more