You are here: HomeZespółLudzieAsystenciMarzena Kozdrowicz

Marzena Kozdrowicz

Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu ryzykiem w procesach organizacyjnych. Specjalizuje się w doskonaleniu zarządzania organizacją pracy, zarządzaniu kryzysowym, zarządzaniu zmianą. Przedsiębiorstwom pomaga usprawniać organizację pracy tak, aby w jak największym, możliwym stopniu zagwarantować realizację strategii obranej przez daną firmę. Ukończyła Wyższą Szkołę Zarządzania i Prawa oraz Akademię Leona Koźmińskiego. 

Poza pracą zawodową działa na rzecz rozwoju świadomego przywództwa w różnych dziedzinach życia. Była inicjatorką  i animatorką programów rozwoju osobistego. Jest hipoterapeutką oraz facylitatorką i wolontariuszką w programach rozwoju świadomego przywództwa z udziałem koni. Obecnie jako wolontariuszka jest w trakcie zdobywania kolejnych stopni w dogoterapii. Z dwuletnią sunią o imieniu VIKI stanowią zespół wizytujący. W Stowarzyszeniu pełni także rolę opiekunki wolontariuszy.

„Od wielu lat doświadczam zbawiennego, terapeutycznego, wręcz magicznego oddziaływania zwierząt. Zaczęło się od kotów, potem dołączyły konie i wreszcie jest kochana sunia Viki. Wierzę w dobrodziejstwo i unikalność tych relacji. Chciałabym podzielić się nimi z  innymi ludźmi, którzy być może jeszcze nie wiedzą, że istnieje świat, w którym zawsze można odnaleźć radość i bezwarunkową przyjaźń.”