PARTNERSTWO BIZNESOWE

Cieszymy się z wielowymiarowej, różnorodnej i bezcennej współpracy z partnerami biznesowymi. Dzięki różnorodnym kampaniom edukacyjnym podnosimy społeczną świadomość dotyczącą posiadania psa, budowania relacji ze zwierzęciem, a przede wszystkim efektywnej pracy z psem.    

Dużo dla nas znaczy współpraca z firmą Vetoquinol Biowet Sp. z o.o., w ramach której prowadzimy działania edukacyjne z zakresu dogoterapii. Firma Vetoquinol przekazuje na nasze działania 1% ze sprzedaży suplementów dla zwierząt. Dziękujemy za dotychczasowe przekazanie środki na prowadzenie dogoterapii dzieci w szpitalach! 

Cieszymy się ze współpracy z firmą Tatuum, dzięki której wspólnie zabieramy głos o tym jak budować wyjątkową relację z psem. Dziękujemy za wsparcie finansowe prowadzonej przez nas dogoterapii w szpitalach. Sprzedaż kolekcji DOGETHER wspiera dogoterapię dzieci, młodzieży i dorosłych w szpitalnych oddziałach psychiatrycznych.

Firma LOT dodaje nam skrzydeł! Bardzo cieszymy się ze wspólnie realizowanego projektu dotyczącego bezpieczeństwa psów na pokładach samolotów, a przede wszystkim wspólnej pracy związanej z wyznaczeniem standardów podróży lotniczych psów pracujących w dogoterapii. Dzięki firmie LOT nasze psy mogą latać na pokładzie samolotu i szkolić się w różnych krajach Europy. 

Najlepszy hosting dla strony zapewnia Smarthost.pl, dziękujemy za wsparcie! Ta strona oraz wszystkie kursy, nagrania webinarów czy konferencji są dostępne dzięki wsparciu firmy Smarthost.pl.

Dziękujemy!