Kadra

Sabina

Złotorowicz-Ryś

Jest terapeutką (ludzi) i zoopsycholożką. Przygotowuje Zespoły do pracy w AAI, prowadzi szkolenia, seminaria i wykłady. Odpowiada za tworzenie kursów certyfikacji zawodowej. Organizuje webinary i konferencje z obszaru AAI oraz różnych zagadnień z behawiorystyki psów. Koordynuje ogólnopolski program edukacyjny PSIA LEKCJA.

Anna

Smorczewska-Kiljan

Ania jest lekarką, instruktorką AAI oraz członkinią Zarządu. Wspiera Zespoły poprzez współprowadzenie zajęć AAI w placówkach medycznych (Centrum Zdrowia Dziecka, Klinice Budzik) prowadzi superwizje i szkolenia psów. 

Prowadzi wykłady z obszaru medycyny, oraz pracy AAI w środowisku medycznym. W każdym wolnym czasie trenuje swoje psy. Życie i praca z psami to jej pasja!

Magda

Nawarecka-Piątek

Magda jest terapeutką i instruktorką AAI, jest również Prezeską Stowarzyszenia. Prowadzi zajęcia AAI w różnych placówkach. Poprzez szkolenia  i superwizje wspiera Zespoły Wolontariuszy.

Jest odpowiedzialna za współpracę międzynarodową z zagranicznymi organizacjami partnerskimi. Współtworzy międzynarodowe projekty, konferencje, seminaria. Szerząc nasze idee i metody pracy wspiera w rozwoju inne organizacje z różnych krajów. 

Karolina

Labes

Karolina jest terapeutką, behawiorystką i instruktorką AAI. Prowadzi zajęcia w partnerstwie ze swoimi psami i kotem. Wspiera Zespoły Wolontariuszy prowadząc superwizje ich zajęć w placówkach.

Karolina jest wyczulona na potrzeby innych, jest zawsze tam gdzie potrzebna jest pomoc. Posiada niezwykłe umiejętności planowania, koordynowania, co bardzo się przydaje na naszym pokładzie!

Agata

Bagdach

Z wykształcenia jest pedagożką, terapeutką i trenerką. Jako instruktorka AAI szkoli Zespoły, prowadzi superwizje i wspiera rozwój Wolontariuszy-ek w różnych obszarach. W swojej pracy czerpie z procesu rozwoju w Analizie Transakcyjnej, w Mediacji Językiem NVC oraz Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach.

Wprowadziła do SZL metody pracy z kotami, procedury ich egzaminowania. Sama pracuje w parze z kotką wspierając seniorów w terapii. 

Anna

Syrowiec

Ania jest z wykształcenia nauczycielką. Dzięki pracy w szkole ma ogromne doświadczenie w pracy w obszarze edukacji, wychowania i rozwoju. W SZL jest instruktorką AAI, wspiera Zespoły poprzez współprowadzenie zajęć AAI oraz prowadzenie superwizji.

Koordynuje współpracą z oddziałem dziennym psychiatrii dziecięcej w szpitalu Wolskim. Sama posiada dwa psy: Beagla i Owczarka Australijskiego.