Kurs DogoZerówka

Najbliższy kurs: WARSZAWA: 16 czerwca 2018 r.

 

Dla kogo jest ten kurs?

  • Jeśli chcesz się dowiedzieć, co to jest terapia z udziałem psa, zobaczyć z bliska, jak wygląda współpraca w zespole człowiek – pies i sprawdzić, czy to coś dla Ciebie.
  • Już pracujesz jako pedagog, terapeuta, coach i chcesz rozwijać się zawodowo w kierunku włączania psa w zajęcia
  • Masz psa albo dopiero myślisz, żeby poszukać psa, który mógłby pracować z Tobą w zespole jako partner na zajęciach?
  • Szukasz dla siebie pomysłu na sensowną pracę, które dla Ciebie będzie źródłem satysfakcji, a dla innych pomocą.
  • Jeśli zastanawiasz się na pracą w charakterze przewodnika psa

Zapraszamy na DogoZerówkę. Posiadanie wykształcenia kierunkowego ani psa nie jest warunkiem uczestnictwa w kursie.

 

Dowiesz się

Na kursie dowiesz się czym właściwie jest terapia i edukacja wspomagana przez obecność psa i jakie są możliwości współpracy ze zwierzętami  na rzecz ludzi z różnymi specjalnymi potrzebami:, Opowiemy o naszych własnych doświadczeniach z pracy w zespole człowiek -zwierze, także tych zdobytych dzięki współpracy ze specjalistami z Norwegii. Wykłady oparte są o wspólne ogólnoświatowe standardy prowadzenia zajęć z psem oraz o najnowsze badania z zakresu pracy z psem, efektów, jakie dają zajęcia z psem, potwierdzonych badaniami naukowymi. Pokażemy też filmy, które pozwolą zorientować się, jakie są rodzaje zajęć i wyzwania stojące przed zespołem człowiek- pies.

Sprawdzisz

Powiemy (i pokażemy) jakie predyspozycje powinien mieć przewodnik psa pracującego, a jakie sam pies. Jeśli dopiero szukasz psa podpowiemy, na co zwrócić uwagę przy wyborze psa. Pamiętaj, że wybór dobrego psa znacznie ułatwi wam pracę, warto wiec wcześniej wiedzieć, czego oczekuje się od pracującego psa.

Zobaczysz

Podczas kursu korzystamy z dokumentacji fotograficznej i materiałów video, dzięki czemu będziesz mógł(a) zobaczyć, jak wygląda sesja, na czym polega współpraca w zespole człowiek-zwierzę, co się dzieje przed i po każdej sesji. 

Dostaniesz

  • Każdy uczestnik kursu dostanie skrypt, który pozwoli mu powracać w przyszłości do informacji z kursu.
  • Po zakończeniu otrzymasz także certyfikat potwierdzający uczestnictwo w kursie.

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

Trudno zdecydować, czy chcemy coś robić w życiu, jeśli się tego nie spróbuje, dlatego powstała DogoZerówka. Na kursie opowiadamy o tej pracy w sposób dostępny dla każdego (fachowo, ale bez specjalistycznego żargonu) i pokazujemy na czym polega dogoterapia z bliska. Chcemy, by dzięki DogoZerówce każdy miał szanse ocenić, czy chce dalej kształcić się w tym kierunku.

Zakończenie kursu

  • Każdy uczestnik kursu otrzyma certyfikat poświadczający jego uczestnictwo oraz możliwość skorzystania z bezpłatnej indywidualnej konsultacji z instruktorem. To dobra okazja na zadanie wszystkich pytań, które przyjdą do głowy już po kursie.
  • Bon zniżkowy na kurs podstawowy

Jeśli w ciągu roku po DogoZerówce zdecydujesz się na udział w kursie podstawowym otrzymasz 7 % zniżki.

Czas trwania kursu: 8 godzin
Koszt kursu: 300 zł 
Miejsce: Warszawa (16 czerwca 2018)

Zapisz się!

WARSZAWA: edycja 16 czerwca

 

Następne edycje:
październik 2018